Rysowanie światłem – PIXEL POI show


GRAFIKI, LOGOTYPY I NAPISY ZAPROGRAMOWANE POD TWÓJ EVENT!


Rysowanie światłem w powietrzu to gwarantowany efekt WOW! Specjalnie zaprogramowane graficzne PIXEL POI wyświetlą dowolny obraz czy grafikę. Mają ogromne zastosowanie – możemy dzięki nim stworzyć specjalne show lub reklamę taneczną przy okazji targów czy innych wydarzeń promocyjnych. Nasz sprzęt gwarantuje najwyższą jakość pokazu!

Graficzne PIXEL POI to nowinka, która może stać się elementem wyjątkowego pokazu, dedykowanego dla konkretnego odbiorcy. Jednocześnie, jest to przykład jak technologia może być połączona ze sztukami kuglarskimi oraz z tańcem.

Jak to działa?
Po zamówieniu pokazu rysowania światłem wysyłają nam Państwo w dowolnym formacie pliki graficzne lub tekst do wyświetlenia. Mogą byś to treści związane z eventem, firmą lub promowaną marką – ogranicza nas tylko wyobraźnia! Nasi programiści odpowiednio przygotowują program pokazu tak, aby zaprogramowane pliki wyświetlały się w jego trakcie. Wysyłamy Państwu grafiki do akceptacji, uzupełniając je ewentualnie o nasze propozycje. Każdy z pokazów składa się w części z grafik dostarczonych przez Państwa, a w części z gry światła, którą tworzymy my. Chodzi nam o maksymalne zaskoczenie widza, dlatego logotypy przeplatane są wielokolorowymi motywami świetlnymi świetnie zgranymi z muzką.

Pokaz RYSOWANIA ŚWIATŁEM jest gotowy!

Elementami show jest gra światła, taniec oraz logotypy i grafiki przesłane nam przez zleceniodawcę, zaprogramowane do muzyki. Rysowanie światłem to propozycja pokazu na miarę XXI wieku.
W naszym show wykorzystujemy tylko elektronikę wyprodukowaną w Europie. Nie korzystamy z technologii chińskich, ufamy tylko sprawdzonym przez nas sprzętom.
Szczegóły pokazu:
Ilość tancerzy: 2
Czas trwania: 5minut pokaz PIXEL POI SHOW, 5 minut pełen program FUTURE SHOW (laserman + pixel poi).

Wypróbuj możliwości PIXEL POI już teraz!

Zaskocz swoich gości i klientów pokazem, który został przygotowany specjalnie dla nich. Narysujemy w powietrzu to, czego zapragniesz!

Tylko u nas unikatowe połączenie dwóch naszych najbardziej multimedialnych pokazów – pokazu rysowania w powietrzu oraz pokaz laserman show w wyjątkowej ofercie FUTURE SHOW. Przenieś swój event w inny wymiar – w wymiar przyszłości!Copyright 2016 Laserman Show
LASERMAN jest częścią projektu FLOW FIRESHOW

MANAGER: Daniel Suliga
TEL.: 790 472 352
MAIL: biuro@flow-fireshow.pl
LOKALIZACJA: Poznań, Krotoszyn
Realizacja: Rabanet.pl