Laserman – prestiżowe bankiety


Nowoczesność, widowiskowość, świeżość, niezwykłość – wszystko to sprawia, że to właśnie pokaz laserman show jest najlepszą ofertą dla wymagających gości bankietów oraz imprez prestiżowych.

Nasz pokaz jest bez wątpienia jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na polskim rynku eventów na umilenie i uatrakcyjnienie imprezy wieczornej. Możemy tak powiedzieć, ponieważ nasze doświadczenie to wiele pokazów na galach sportowych, samorządowych, imprezach w najlepszych polskich hotelach i wszędzie tam laserman show spotykał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem.

Na imprezy prestiżowe proponujemy całą gamę dodatków, które sprawią, że pokaz stanie się jeszcze bardziej widowiskowy. Posiadamy profesjonalne i atestowane dysze CO2, które możemy podświetlić na dowolny kolor. Niesamowity klimat pokazu stwarza również ciężki dym, który unosi się w całej sali. Dzięki kolejnym elementom, jakie można połączyć z naszym show, możemy stworzyć w pełni multimedialne i zachwycające widowisko, trwające nawet 10minut.


Copyright 2016 Laserman Show
LASERMAN jest częścią projektu FLOW FIRESHOW

MANAGER: Daniel Suliga
TEL.: 790 472 352
MAIL: biuro@flow-fireshow.pl
LOKALIZACJA: Poznań, Krotoszyn
Realizacja: Rabanet.pl