O nas


Posiadamy  olbrzymie doświadczenie, które przekłada się na jakość oraz bezpieczeństwo naszych pokazów. Jesteśmy obecni na Polskim rynku nieprzerwanie od 2005 roku  zapewniając naszym Klientom  widowiskowe show, sprawdzające się w wielu istotnych  okazjach . Laserman Show to widowisko, które z powodzeniem sprawdzi się na: imprezy masowych, eventach firmowych. Realizowaliśmy pokazy na weselach i prestiżowych spotkaniach biznesowych.

Współpracujemy z renomowanymi firmami pirotechnicznymi, co sprawia, że nasze pokazy możemy wzbogacać elementami pirotechniki scenicznej i pokazami sztucznych ogni. Tym samym jesteśmy wstanie przygotować kompleksową ofertę dla najbardziej wymagających klientów.

Od 2011 roku nasza siedziba mieści się w Poznaniu, gdzie działamy pod marką Flow Fireshow

Konrad Kordus

Konrad Kordus, tancerz tańca nowoczesnego, półfinalista programu MAM TALENT. Konrad rozwija swoją pasję już od 5 lat. Od dwóch lat współpracuje z grupą FLOW FIRESHOW (link), w której rozwija swoje zainteresowania najnowszymi technologiami. Dzięki współpracy powstał projekt LASERMAN SHOW, który swoją oryginalnością i użyciem najnowszych technologii zachwycił jurorów w programie mam talent.

Konrad w sobie charakterystyczny sposób łączy umiejętność tańca i możliwości jakie dają stworzone specjalnie dla niego stroje LED oraz choreografie laserowe. Jako jedyny w Polsce łączy taniec z laserem oraz programowalne stroje LED dla uzyskania efektu bardzo nowoczesnego oraz multimedialnego show. Możliwości są nieograniczone, jedyną granicą jest nasza wyobraźnia! Pokazy Konrada potwierdzają to w stu procentach!

Prywatnie Konrad całkowicie poświęcił się rozwijaniu swojej pasji. Po ukończeniu szkoły większość czasu spędza na doskonaleniu umiejętności swoich oraz swoich kursantów. Jego celem jest wypracowanie swojego, niepowtarzalnego stylu oraz opracowywanie coraz bardziej zaskakujących technologicznie show.Copyright 2016 Laserman Show
LASERMAN jest częścią projektu FLOW FIRESHOW

MANAGER: Daniel Suliga
TEL.: 790 472 352
MAIL: biuro@flow-fireshow.pl
LOKALIZACJA: Poznań, Krotoszyn
Realizacja: Rabanet.pl